| SadForever a întrebat:

Stiu ca o sa sune aiuria, dar vrea cineva sa ii dau id'ul meu ca sa imi spuna daca sunt urata sau nu? Eu ma vad urata si vreau sa vad ce parere aveti, mai ales baietiisad Daca vreti lasati mesaj si va las id'ul meu pe privat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai gandi asa.Chiar daca nu te cunosc sunt absolut sigura ca nu esti urata.Nimeni nu este urat.Toti suntem frumosi.Fiecare in felul sau.Inteles?

5 răspunsuri:
| tymo20 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta.(sunt baiat;-) )

| BUlululica a răspuns:

Hey da-mi mie id tau ma pricep.

| Ancuta59 a răspuns:

Eu nu cred ca esti urata. Poate esti urata la fata si frumoasa la suflet.Sau frumoasa la fata si frumoasa la suflet.Fiecare este frumoasa in felul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite nu sti urata... fiecare ii frumos in felul lui... uni poate sunt mai frumoshi la exterior si alti la interior. dar toti suntem frumoshi in felul nostru. sincer si eu ziceam ca sunt urata pana intr-o zi cand cineva m-a pus in fata unde-i oglinde cu un pix si o foaie in mana sa scriu ce imi place la exterior si ce nu. pe urma m-a pu sa imi scriu calitati si defecte pe care le vedeam eu la mine. cand am terminat am dat hartia persoanei care m-a pus sa fac asta. si sti ce mi-a zis? ca multe lucruri pe care eu le vad urate si rele la me el nu le-a dat atentie si daca eu nu i le ziceam nu le observa. de atunci mereu imi caut calitatile si partile bune nu si pe cele rele pentru ca cei din jur nu ne vad cum ne vedem noi si lucrurile care pentru noi par mari pentru ei pot sa nu existe sau sa fie lucruri marunte care nu ar trebui luate in seama. sper ca ti-am fost de ajutor. si ca de acum in colo o sa faci la fel ca me. o sa ai mai multa incredere in tine. eu asa mi-am capatat increderea pe care nu am avut-o niciodata.

| SadForever explică:

Id'ul meu e crissu.is_here