| Nikcoletta a întrebat:

Am primit un mesaj pe Instagram de la un necunoscut care nu are poză și m-a înjurat. Cum ar trebui să procedez, să-l injur și eu? Sau ar fi bine să Nu raspund deloc?
Dacă merg la poliție poate sa îl găsească după adresa de Instagram? Cum pot afla cine este?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Block / ignore si iti vezi de viata ta.

| Freya1 a răspuns:

Poliția nu va lua in seama o înjurătură pe rețelele de socializare.
Dacă vrei neaparat sa găsești persoana poti sa ii răspunzi trăgând concluzi după cum vorbeste cam cine ar putea fi.Dar daca vrei sa stai linistită mai bine ii dai block.

| LoveSleep a răspuns:

Eu zic să-ți cauți de lucru, că sigur ești șomeră.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru asta exista 112.