| MissDelevingne a întrebat:

Am pus la categoria asa ca asa ma simt eu mai bine:

Ma puteti ajuta?

Am un unchi care tot timpul cand nu-i comvine ceva striga la mine, desi nu are nici un dret. E tanar inca nici 30 n-are.
Parintii au luat masuri dar i-a revenit tupeul. El crede ca mi-e frica de el si de aia face asa.
Ce sa fac? Mi-e frica sa comentez ceva in faa lui.
Solutii?

Răspuns Câştigător
| anonima17 a răspuns:

Dc sa iti fie frica?

zii tot ce ai pe suflet si urla si tu la el.
doar nu are ce sa iti faca doar sunt si parinti tai alaturi de tine.

el sta cu tine in casa\?

1 răspuns:
| eL3cTr0 a răspuns:

laughing.Eu am 17 ani si unchimiu are 26 si ii place sa ma "chinuie" o-data la`m luat la misto si mi-a dat un capac ma`m ridicat la el si am vrut sa ma bat parte in parte cu el laughing sa ii arat ca nu imi e frica de el si de atunci nu mai comenteaza.Fa si tu la fel -.-"