| anonymus12345 a întrebat:

Am pus o intrebare si a fost refuzata deoarece are caracter irelevnt.Cu ce am gresit?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cel mai bine ar fi să citeşti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente ca să vezi cel fel de întrebări şi răspunsuri sunt raportate şi de ce.

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu ai formulat bine intrebarea! si mie mi s-a intamplat asta si am reformulat-o si apoi mi-a fost acceptata!

| Vizitiul a răspuns:

Probabil a fost o intrebare care nu prezinta importanta, o intrebare inutila.

cami
| cami a răspuns:

Ce scria in intrebare?

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Probabil nu prezenta foarte mare importanţă întrebarea.Sau nu ai scris'o complet şi ţi'a fost refuzată

| darrio2007 a răspuns:

Mai posteaz-o inca o data si vom vedea daca merita un raspuns.

| sincer a răspuns:

Despre ce intrebare este vorba sa stim ce sa iti raspundem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai stiut cum sa te esprimi anonin35

| iliteo a răspuns:

Poate ai uitat sa pui la inceputul intrebarii majuscula, sau nu era o intrebare inportanta. cine stie..., pa!, iulia!