| UnBroken2016 a întrebat:

Am recuperat drepturile de autor asupra intrebarii asa ca ---
Ce melodie asculti in acest moment?
https://www.youtube.com/watch?v=8aJw4chksqM

33 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=v-SCyXecLZg

Eu il vreau inapoi pe gizaz la categoria muzica cu pastila muzicala.
Dar esti bun si tu, ca esti pe acelasi principiu.

:))

| UnBroken2016 explică (pentru Deaad):

Ce gusturi avea ala la muzica?

| Deaad a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu-l stii pe Gizaz?
Inseamna ca esti nou pe site.

Gusturi bune.Metal,Rock,Folk,Jazz parca.Cam de toate.Niciodata nu se oprea la un singur gen.

| UnBroken2016 explică (pentru Deaad):

Nu prea am schimbat noi posturi laughing, il stiu doar am 4 ani pe aici. Plus ca inainte nu intram la muzica. De mult ascult doar muzica clasica asa ca nu prea aveam de ce sa intru pe acolo. Lumea nu prea se omoara cu asa ceva.

| Deaad a răspuns (pentru UnBroken2016):

Da,mai nou, toti isi lasa conturile vechi si se apuca de altele noi. laughing
Asa am facut si eu.
TPU-ul spune ca eu sunt din 2014 aici dar in realitate am 5 ani, aproape 6.

Oricum, era un tip destul de popular.
Nu la fel de popular ca si Woodenpints, care cred ca ii stie tot tpul-ul infamia.

| UnBroken2016 explică (pentru Deaad):

EU am crezut ca nu mai intru si de aia l-am sters dar soarta ti-o trage calumea cand are chef si nu aveam ce face asa ca am revenit, cel putin pana in ianuarie pana ma fac bine. Sper ca dupa sa ma duc de tot laughing. Il stiu si pe wooden, mereu avea ceva de comentat si nu ii placea nimic. ORicum era bine, pe vechiul cont ma aveau toti de la religie la ignore, macar acum pot raspunde din nou acolo rolling on the floor.

| Deaad a răspuns (pentru UnBroken2016):

Hmm.La religie intru rar.Pentru ca am intrat foarte mult inainte, la inceputurile contului astuia si la predecesor.
M-am saturat sa vad categoria religie plina de razboiul atei-crestini, la care am luat si eu parte(am fost general, de partea ateismului, ca vad ca vorbesc despre asta ca un fel de razboi mondial) si oameni care considera religia doar crestinism.

| UnBroken2016 explică (pentru Deaad):

Tu inainte de 2014 aveai acelasi nick?

| Deaad a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu.

| UnBroken2016 explică (pentru Deaad):

Ma uitam la intrebarile alea cu "pastila", in afara de sexista vegana nu prea mai raspundeau multi.

| syd a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=D-PMJ4iOFh4

ca sa promovam si produsele autohtone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/4O_YMLDvvnw

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

Vai tu, nu stiam ca asculti asa ceva. Stiu melodia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Asta.i o alta latura a mea.

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

Personalitate multipla a? Hmm, deja ai 3 pana acum laughing. TI-a trecut cealalta de acum cateva zile?

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Convietuim impreuna, nu ne excludem una pe alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/3gxNW2Ulpwk

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

O stiu, imi place mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Da, e super.Mai ales la drum lung. : D

| UnBroken2016 explică (pentru anonim_4396):

Da, dar prefer muzica celtica " cand ma plimb cu masina.