| Andreea0612 a întrebat:

Am si eu o curiozitate: De ce majoritatea userilor de pe "softpedia" sunt ingamfati si cred ca le stiu pe toate?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un studiu a dovedit faptul ca statul pe internet creste frustrarea omului si il aduce in culmea depresiei, eu confirm asta, internetul te face un gunoi uman care se crede dumnezeu in viata lui imaginara pe un web site, asa ca traieste cat mai mult real

| Andreea0612 explică (pentru RAY):

Ai dreptate. Pe internet lumea vorbeste ce vrea, cum vrea, ca doar asa au curaj.

| RAY a răspuns (pentru Andreea0612):

Crede-ma ca multi masculi sunt oite in real life dar ei pe net e dau mari si tari, nu-i baga in seama sunt hunoaie si atat ei exista pe net atat

| aXy99 a răspuns:

Asa sunt si majoritatea userilor de pe TPU. N-ai ce face...

| Andreea0612 explică (pentru aXy99):

Nu se poate compara userii de aici cu userii de acolo laughing Te contrazic.

| L1feDRAIN a răspuns:

Asa sunt ei prost crescuti.

| Vi003 a răspuns:

Cine nu ştie şi nu ştie că nu ştie e bolnav – Tămăduieşte-l!
Cine nu ştie, dar ştie că nu ştie, e neînvăţat – Învaţă-l!
Cine ştie, dar nu ştie că ştie, e adormit – Trezeşte-l!
Cine ştie şi ştie că ştie e învăţat – Urmează-l!
(proverb chinez)

| angelcore a răspuns:

Ce e softpedia?

| AnastasiaMariaAnastasia a răspuns:

Așa sunt aproape toți oamenii.Nu ai ce să faci.