| Anabel a întrebat:

In ultimile luni cel putin 3 incoace visez ca ma impac cu fostul. vreau sa va spun ca ne-am despartit de un an de zile. mereu visez ca ne impacam ori ca facem sex! au ajuns sa fie foarte frecvente visele. poate insemna ceva?!

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca te gandesti prea mult la el! Sau pur si simplu esti excitata si ai vise erotice cu fostul! Nu e nimic iesit din comun!

| elena a răspuns:

Da. Se pare ca doar sexul te face sa-l visezi. Ce altceva?
@Vreau sa zbor, lasa amintirile trecutului si tu, intr-adevar zboara, zboara spre alt "soim" care sa te merite.
Specialistii spun ca visele sunt reprezentarile prezentului, la tine prezentul este deja...demult trecut, asa ca priveste spre inaltul cerului, zboara cat mai sus, cauta libertatea, cauta iubirea in albastrul cerului si nu te uita inapoi sub nicio forma...Hai,Sus!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ar fi cazul să mergi mai departe. Probabil încă te gândeşti mult la el şi probabil de acolo îţi apar şi visele.

| Linda a răspuns:

Daca il suni, daca vrea sa va casatoriti, merita sa reiei legatura. Altfel timp pierdut.

| georgiana a răspuns:

Impaca-te cu el, daca asta iti doresti.

| Crs a răspuns:

Subconstientul tau inca il mai iubeste...

| cocolina a răspuns:

...Eu cred ca inseamna o dorinta aprinsa dn partea ta.happy nu stiu da`i un telefon si invita-l la o cafea la tine, poate visul devine realitatetongue Succes!

| Cryzy a răspuns:

Asta mi se intampla si mie. Ori il iubesti si vrei sa va impacati ori esti curioasa cum o fi la pat. tongue Incearca sa vorbesti cu el, nu neaparat sa va impacati doar ca amici. Vezi daca simti ceva pentru el. Daca da inseamna ca ai acele vise pentru ca tii la el si ti-ar placea sa va impacati.

| BuBuLyNa a răspuns:

Poate.Sau poate asta e doar o dorinta de a ta de aceea visezi acelasi lucru mereu.Mai gandeste-te si la alt ceva.

| Anabel explică:

Deci nu doar sexul ma face sa il visez. mai mult visez ca imi zice. vreau sa ne impacamwinking