| anonim_4396 a întrebat:

exista vreao fata pe siteu asta care face parkour?

... vreau sa stiu neaparat...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca tu esti number one big grin

4 răspunsuri:
| mariutza a răspuns:

Cred ca tu esti prima dar sincer mi'ar place si mie sa practic acest sport. dar mai bine nuhee hee am multi prieteni care fac parkour tongue

| liliana83 a răspuns:

Chiar aas tu esti number one. ce vrei sa stii daca e vreofata e mai presus ca tine? tu esti prima care nu are te cateri. nu am mai auzit ca fetele sa faca parkour. si cred ca au altceva de facut mai inteligent decat acest...

| gambit99tl a răspuns:

Cred ca esti singura fata dar exista oricum multe fete care fac parkour: http://www.youtube.com/watch?v=_hrYLdLHYcs.