| DaFrateEuSunt a întrebat:

Am si eu o intrebare. In clasa a 8-a cred, aveam niste colegi amuzanti. Eram 8 baieti in total. Si 3 din ei au venit cu o idee super amuzanta sa imi faca o farsa. Farsa consta in a-mi pune o petarda in gluga de la hanorac. Norocul meu a fost ca unul din ei era prost de gura si il presasem, iar pe altul l-am vazut cum si-a cumparat o bricheta dintr-un magazin.

Oare puteam pati ceva? Era petarda din aia slaba din piata.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nu-ți sărea creierul mic, atunci in mod cert te tundeau pierdut la ceafă

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Auzul tău putea avea de suferit. Despre arsuri, sper că nu putea fi vorba.