| KellyGreen a întrebat:

Am si eu o intrebare intrebatoare.Tocmai am cumparat 2 papagali (ii puteti vedea in imagine)dar nu stiu ce nume sa ii pun baiatului (cel galben)fetei i-am pus numele Lena credeti ca i se potriveste? Si in legatura cu num. baiatului nu vreau o lista intreaga vreau doar 2-3 nume de fiecare. OFER fundita%%%%%%%%#$$$$$$$$$$$$$$&PWP tuturor.

Răspuns Câştigător
| Kidd a răspuns:

Pff :X Lena e un nume superb!

Si pentru. Baietseel... thinking

Cippy love struck [ Cipss ] Asa l-a chemat pe al meu care a murit sigh
Sau Cocolinoo :X [ Coco]
Si Ricki :X

Astea's ideiile mele :X
Sa. ti traiascaa! :* FUNDA? :happy

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Pune-i la baiat Mickey, asa i-a pus si varul meu la unul dintre papagali, are si el, numai ca-i albastru.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

La baiat- kiki
fata-loli

| x3SweetPoison a răspuns:

Poti sa ii spui baiaului Pako.

| ellyda a răspuns:

Chubbi sau Tevito