| Alexya14 a întrebat:

Am si eu o intrebare!
Azi am facut cu doamna de biologie niste biletele,in care era scris numele fiecarui copil din clasa,si alegeam un biletel fiecare si ce nume ne pica de mos NICOLAE trebuie sa ii facem un cadou fetei, baiatului care ne-a picat.
Mie mi-a cazut o fata cu care ma inteleg fffoarte binee...si nu stiu ce trebuie sa ii fac(o mica atentie)...
Ideii!

5 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

O ciocolata, o bratara, un lantisor, rimel, un gloss.

| MikuAlex a răspuns:

Ar fi frumos sa ii iei un bibelou, o mica statuieta, o cutie buna de bomboane

| strudel678 a răspuns:

Uitat-te pe http://Falit.net, sunt tot felul de cadouri interesante acolo.

| Alexya14 explică (pentru strudel678):

Scuzee...Dar sunt prea scumpe.
Vreau cate o mica atentie...Maxim 10 lei.

| MikuAlex a răspuns (pentru Alexya14):

Daca tot se apropie Craciunul ai pute sa ii iei un badrulet care lumineaza(costa 6 lei).