| SkRill3xX a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Bac, l-am dat acum si l-am picat :am luat la toate dar nu mi-a iesit media... si ma interesa in toamna se dau iar competentele? si se da doar la o materie sau trebuie sa dau iar la toate? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

1. Competentele nu se mai dau daca ai fost prezent o singura data.
2. Poti sa-ti recunosti una sau doua note si sa dai la restul. Nu stiu exact cum functioneaza. Intreaba la secretariatul liceului de care faci parte.

1 răspuns:
| Quadrillion a răspuns:

Nu, in toamna se face un fel de cerere in care se specifica notele obtinute in prima sesiune si materia pentru care alegi sa cresti nota.Deci daca de exemplu ai picat la mate, in toamna dai doar la mate.Restul probelor raman date.