| criss86 a întrebat:

As avea si eu o intrebare legata de bac.problema sta in felul urmator:am terminat liceul in 2007, am dat bacul am picat la specialitate, in 2009 am dat la materia respectiva, am luat nota de trecere adica peste 5happy, doar ca nu mi-a iesit media generala peste 6, 00 (5, 87) stiti cumva daca ma inscriu trebuie sa dau toate probele care se dau acum? nu as putea sa imi aleg de exemplu romana oral ca sa imi maresc media? multumesc

1 răspuns:
| MisleadMagic a răspuns:

Anul acesta proba de romana oral nu a primit nota a primit calificativ [experimentat, avansat si mediu] motiv pentru care nu ai cum sa-ti maresti media in felul asta.