| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare nedumerire. Care e faza cu statusurile astea? adica lumea cere statusuri gen dati-mi un status pentru ca am o stare nu stiu cum si vreau sa stie toata lumea. In fine intelegeti ce am vrut sa spun. Pai daca o persoana e suparata de ce pana mea pune nu stiu ce tampenie de status? ca sa ce? sa afle tot poporu ca ea e suparata? sau sa ii dea de inteles altei persoane ca o place? daca are ceva de zis nu poate sa ii scrie direct pe mess sau sa o sune? mi se pare o prostie, pana la urma care e faza cu statusurile astea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu au destul de mult curaj să spună acelei persoane în față și așteaptă să o bage-n seamă prin chestii subtile.
A doua problemă, se cred prea interesanți de vor să anunțe toată lista.
Dacă le ceri vreun răspuns, nu îți vor spune decât că fiecare face ce vrea, dacă nu îți convine, nu te uiți. Asta așa e, dar ne explică și nouă cum gândesc? laughing
Chestii ale copilăriei. Dacă nu-s copilării, sunt deja cocalarisme și pițipongisme.
Când pot frumos să se ducă să se plângă unui prieten, poate vor să se simtă cu ego-ul pus la punct de mai multe persoane care de cele mai multe ori întreabă de curiozitate, nu că le-ar păsa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu iti dai seama cat timp aloca ca sa caute statusurile astea. cred ca scriu pe google " statusuri de ploaie, dragoste " laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scrie „TPU" la căutare pe google.ro și vezi primul rezultat. big grin
Și măcar de le-ar căuta, dar nici atât nu o fac.
Aș aprecia să știe să folosească google-ul și mai ales să selecteze, că pe multe le-am văzut de zeci de ori la mai multe persoane.
Sau sunt versuri din melodii proaste pe care le țin minte și își pun descrieri narcisiste.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce varsta ai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Secret. tongue

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Ai zis bine, e o prostie, astia urla disperati dupa atentie.

| Adeeeeeeeeex a răspuns:

Unii vor sa para importantii :3 Sa iasa in evidenta...ehh ma intelegi. Si incep sa-si puna postari gen '' Ohhh ce suparat/a sunt '' '' Ahh ce zii am avut :\ '' doar ca sa atraga atentia unor persoane happy