| shtefy_4660 a întrebat:

Am si eu o nunta in luna februarie si nu stiu cum sa ma imbrac pentru ca nu am mai fost la nici o nunta in aceea perioada. Cine ma poate ajuta si pe mine
? va rog frumos?

3 răspunsuri:
| i.love.me a răspuns:

Daca e la un restaurant nu e problema poti sa iti iei o roghie eleganta si un bolero pe deasupra asortat si daca iti e calt poti sa il dai jos, te pup.bafta

| karakushiu a răspuns:

Pai tinand cont ca e luna de iarna ai putea sa iti iei un costum ceva mai gros, iar pentru stat la masa cand mergeti sa mancati si etc, camasa pantalonii de costum, iar peste camasa o vestuta neagra subtire asa de forma.