| Bacemi a întrebat:

Am si eu o problema. Am vrut sa postez un raspuns si nu stiu cum am facut de am dat zoom la pagina. Si de acum cand intru pe TPU imi apare pagina marita. Nu mai e cum era inainte. E deranjant pentru ochi. Stie cineva cum pot remedia problema?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tine apasat CTRL si misca rotita mouse-ului spre spate(spre tine). Noapte buna!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți încerca și F11 mărește sau micșorează imaginea de pe ecranul monitorului.
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Apasă + sau - şi pagina va fi cum vrei tu, asta dacă ai opera. Baftă!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Jos, in dreapta paginii ai un procent si o sagetica cu varful in jos. dand click pe sageata, poti regla zoomul la valoarea dorita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CTRL si dai de rotita mouse-ului mai aproape sau departe si se schimba, se da zoom mai aproape sau departe.
si eu am patit-o si m-am speriathee hee