| Jumbo28 a întrebat:

Nu stiu pe ce am apasat sau ce am facut, dar imi apare scrisul de pe o pagina de internet marit foarte mult. Cum pot remedia problema? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati simple:
1.Tii apasat Ctrl si apesi tasta -, de atatea ori pana te multumeste marimea.
2.Tii apasat Ctrl si misti scroll-ul (rotita mouse-ului) spre tine, la fel pana te multumeste marimea.

| Jumbo28 explică (pentru Ioandelasal):

Si ca sa maresc cum fac?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Jumbo28):

Ca sa maresti faci exact invers: tii apasat Ctrl si dai + sau tii apasat Ctrl si dai scroll-ul in fata.

2 răspunsuri:
Întrebări recente