| Forcas a întrebat:

Am si eu o problema. Cand vreau sa intru pe metin, PCu isi da singur restart. Acu vreo luna cand am jucat ultima data mergea. Da acum nu stiu ce are...Am schimbat si grafica, marimea, rezolutia, da nimic nu merge. Cine-mi poate spune ce sa fac ca sa mearga primeste FUNDA.

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Rezolvarea problemei aici:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Cobrax2002 a răspuns:

Mi s-a intamplat, sa stii e enervant poate PC-ul tau a fost virusat sau ti s-a invechit placa daca ai o dilema trimite e-mail la cobra08x@yahoo.com