| Razvan18cl a întrebat:

Am si eu o problema cu un telefon careia i sa defectat softul. Problema este ca telefonul este chinezarie, pe el scrie SuperScreen PDA, si nu gasesc pe niciun fel de site un soft pentru el. telefonul este ok, are pe spate 2 difuzoare, este touch & tipe pentru cine cunoaste. Pana acum cateva zile pana sa-l stric, mergea perfect, si as vrea ca cineva sa ma sfatuiasca ce sa fac, sau cu un site de unde pot lua soft pentru el :-s. Avea WindowsMobile... daca cineva stie ceva va rog sa ma ajutati. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Darcklight a răspuns:

Cu atat te pot ajuta sa te duci la sun service Gsm si iti reinstaleaza softul!