| MinAh21 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu un sfat.
Deci, mai demult tata si-a luat un telefon LG cu touchscreen, pe care de curand mi l-a dat mie. Telefonul a mai fost o data la reparat(din cauza mamei >:" ) pentru ca nu ii mergea touch`ul. Faza e ca, acum cand mi l-a dat mie, nu imi mai merge DELOC touch`ul, si nu stiu ce sa fac. Mi`e frica sa-i zic ca nu merge, pentru ca s`ar putea supara pentru faptul ca, dupa ce ca mi l-a dat intreg, eu il stric in cateva zile. Ce sa fac? Vi s`a mai intamplat cumva sa nu va mearga touchscreenul? I`ati facut ceva sau l`ati dus la reparat? Va rog ajutati`ma!

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il duci la un centru de reparatii, fara sa le spui. eu am un LG shine si trebuie sa il duc si la reparatm ca are ceva cu musika

funda plsss

| Alice1122 a răspuns:

Eu zic sa le spui parintilor despre telefon caci la un moment dat tot ar afla