| maftei a întrebat:

Am si eu un catel, bishon mic, toy, dar nu stiu de ce nu vrea sa faca pipi pe pempars.Anainte pot sa zic ca mai facea cate un pic dar acum nu mai face deloc.Ba face pe covor, an pat...nu stiu ce sa ma mai fac cu el. Vreau si eu niste idei ce sa fac

1 răspuns:
| MalikBitch a răspuns:

Obligal...inchidel in camera cu ''pampersul''laughing eu asa am facut si l-am lasat cateva ore si a facut acolo.si cand face in alta parte mai dai cate una