| teo18 a întrebat:

Am stari de voma, greturi gaze la stomac / balonare.
Ce credeti ca am asa de des?

4 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Medic fam--->internist --->analize--->rgim+trat Poti avea si o gastrita,nu mai pune gura pe cafea,cola,prajelnite,fast,lapte,iaurt colorat. Piine prajita,supe lesinate de zarzavat chesti fierte,carne pui,porc ciuciu,peste=da fiert chit ca este riios,grasime =ciuciu, unt ciuciu, margarina ciuciu Fructe merge coapte ca restul nu stiu daca merg.Regim Regim,Regim. Ciuciu tuica,vin cola chimicale Ceaiul nu e ciuciu este indicat cel gastric banuiesc Miere, zahar, indulcitori =ciuciu.

| teo18 explică (pentru Urzi23):

Mentionez ca am 12 ani si nu mananc tot ce zici acolo, mai ales ca sunt la dieta ...mananc doar carne de pui si supe de zarzavat happy

| Urzi23 a răspuns (pentru teo18):

Nu sunt atit de destept sa stiu citi ani ai. Rapid la doctor frate ca e cotoioasa treaba.

| dana85 a răspuns:

Poate sa fie colita sau probleme biliare. Trebuie analize si EKO urgent.