| Nikcoletta a întrebat:

Am sters din greseala o poza din telefon, era de pe whatsapp nu ştiti cum sa o recuperez. Am încercat diverse aplicații de recuperat poze dar nu gasesc poza care imi trebuie.
Sunt şanse ca eu sa recuperez pozele de pe whatsapp? Va rog sa ma ajutați

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Poza ajunsa pe whatsapp ajunge si in folderu cu poze din telefon, deci o ai de regula in 2 locuri.Asta daca nu ai facut tu alte setari telefonului ori la whatsaap.

Deci cauta poza la Photo,o sa o gasesti acolo. Daca ai sters-o si de acolo, mergi si verifica la cos, acolo sta aproximativ o luna dupa care se sterg automat.
Daca in schimb ai sters poza de peste tot, atunci lasa, faci alta poza, de aia te plingi tu acum.

| Wr3nch a răspuns:

Te uiti in conversatie dupa ea si sigur o gasesti.

| Vântulalb a răspuns:

Obisnuiesti sa faci backup la aplicatie? O gasesti acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută în coșul de gunoi.

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Salut! Daca iti faci des backup la Whatsapp poti recupera poza inapoi, daca nu. sansele scad. Daca esti conectat cu telefonul la un cont google si pozele au fost salvate in telefon intra pe google foto, e posibil sa gasesti pozele acolo.