| Roby_Robert_1993_Cc9a a întrebat:

Htc one mini 2 nu știu ce se întâmplă mi s-au șters toate pozele din telefon vreau sa le recuperez dar programele de recuperare nu îmi găsesc telu și dacă nu trebuie sa-i fac root și nu e asa ușor mai sunt șanse sa recuperez? Și cum pot face sau e vreau servis funda dacă recuperez pozele

1 răspuns:
| AlexaMoltez a răspuns:

Back up trebuie sa iti faci un back up nu sa downloadezi aplicatii cancerigene pentru telu tau care te umplu cu virusi si mai exact cine ti-a sters pozele?