| anonim_4396 a întrebat:

Am trimis un tiktok cuiva pe whatsapp si am primit mai multe notificari de la tiktok ca niste persoane pe care nu le am la prieteni mi-au vazut clipul ala. De ce? Clipul nu e al meu. Inseamna ca a dat link-ul mai departe la mai multi oameni?

Răspuns Câştigător
| v4l3n7in4 a răspuns:

Este o actualizare noua deci mai nou care daca ii trimiti un tiktok unei persoane, va aparea cine a vazut link-ul trimis de tine deci raspunsul este da, acea persoana a copiat link-ul si l-a dat mai departe la mai multi oameni?