| chioscuta a întrebat:

Am un antifurt de bicicleta din acela cu rotite si nu reusesc in ruptul capului sa-l ghicesc, ma puteti ajuta voi?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Deci e cu cifru. Dacă e așa atunci nu prea mai ai cum să îl ghicești.Și eu am unu cu cifru și ca să fiu sigur că nu uit cifrul am pus acel stiker undeva într-un loc ferit, și când îl uit mă „inspir" de pe el.Succes

| chioscuta explică (pentru DeyCj):

Trebuie sa fie o modalitate, sa le iau pe toate la rand dar nu prea stiu cum sa fac asta

| DeyCj a răspuns (pentru chioscuta):

Așa este.Este una care îți va pune răbdarea la încercare și îți va lua vorba ai o viață. Tinând cont că dintr-o combinație de 4 cifre de la 0-9 se pot obține 9999 de combinații, atunci trebuie să iei gradual.
începi frumușel de la 1.
de exemplu 1111, 1121 etc. până ai norocu să dai de măcar o cifră sau două corecte.Asta se va simții în el ca un fel de click.Succes

| AndreeLolla a răspuns:

Taie-l! apoi i-ati altul si data viitoare scrie-ti pe cv combinatia...