| Balonaseplutitoare a întrebat:

Am un canal de Youtube si vreau sa va intreb la cati abonati poti face bani si care e treaba cu cele 4000 de ore pe care trebuie sa le vizionezi ca nu am inteles.

Nu ma intereseaza bani dar ma tot intreaba un prieten care are si el 1000 de abonati si nu stiu ce sa ii zic.

Eu am 23 de abonati :))

Uitati canalul meu.

https://www.youtube.com/channel/UCvj4x3v0goshgKxTEtoHGdQ ? view_as =subscriber

(cum sa iti promovezi canall subtil) :))

Acum serios va rog sa raspundeti :))
Am mai pus aceasta intrebare dar nu mi-a raspuns nimeni

1 răspuns:
| ShadowBest a răspuns:

Dai o donație de un euro la un youtuber de mai mare şi în donație pui linkul canalului şi numele, metoda asta va funcționa doar când youtuberul este live :-)