| Balonaseplutitoare a întrebat:

vreau sa va rog sa va dati cu parerea despre canalul meu de Youtube stiu ca nu e prea bun si vreau sa va intreb ce sa schim ce sa mai fac etc.
Multumesc!
https://www.youtube.com/channel/UCvj4x3v0goshgKxTEtoHGdQ ?view_as=subscriber

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Mie nu-mi place, dar nu cred ca e vina ta neaparat, nu prea imi plac canalele de ASMR in general.

| Justme1997 a răspuns:

Nu pricep ce faci. De ce bați în chestii?

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Personal ascult asmr si ai o calitate superioara, continua ceea ce faci, o singura observatie, la inceputul videoclipurilor ai intr-o-ul "takumi asmr" si ti-as sugera sa schimbi numele canalului la felwinking

| Horus35 a răspuns:

Abonată! Îmi place! Aștept și alte videoclipuri.winking