| Bloomi a întrebat:

Am un dinte canin care nu vrea sa cadacrying! Si mai sta doar intr-o radacina...Am tras de el da tot nu vrea sa cada.(adevaru e ca... mie cam frica sa trag de el prea tare, deoarece ma gandesc ca nici atunci nu va cadea)Si. faza cu legatu ata de usa functioneaza? nu doare? Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy
adevarul e ca nu am incercat niciodata trucul cu usa...Mereu legam dintele cu o ata si trageam de el.
Daca ti-e teama te-ai putea duce la un medic dentist, dar nu-i vad rostul, daca zici ca se mai tine putin.
Fa-ti curaj si trage de el, probabil cu legatul de usa doare o fractiune de secunda, si ai terminathappy
Totusi daca nu ai curaj, asteapta pana maine, cine stie, poate cand te trezesti o sa-ti cada, mie asa mi s-a intamplat cu unul din caninitongue
Stai calma si nu dispera, o rogi pe mama ta sa traga o data tare, sau sa recurgi la trucul cu usa si ai terminat, ai sa vezi dupa ce stupid o sa ti se para faptul ca te-ai temut sa-l scotibatting eyelashes
Succes

2 răspunsuri:
| Bloomi explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar am rezolvat-ohappy

| RudeGirl a răspuns:

Eu cand eram mai mica ma uitam la televizor si ma jucam cu limba si din greseala am impis in dinte nici nu mi-am dat seama m-am trezit cu el in mana