| Inferno a întrebat:

Am un hamster pe acasa si m-am cam plictisit de el.
De cateva zile mi-am cumparat 3 pesti "piranha red belly". Credeti ca are ceva daca imi folosesc hamsterul pe post de hrana? Mentionez ca cei trei sunt pesti adulti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rupei gatul inainte sa il dai de mancare. Nu cred ca merita sa moara inecat sau mancat de viu. Macar o moarte rapida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blana aia de pe el nu le-ar provoca indigestie? În mod normal ar trebui ca mai întâi să îl jupoi (asta după ce i-ai tăiat capul c-un cuțit de bucătărie ascuțit, că nu are rost să-l chinui degeaba) şi după fiert.Doar că ar mai rămâne din el decât o bucățică de cărniță fiartă şi, sincer, nu se merită deranjul.