| Elly213 a întrebat:

Am un Samsung galaxy y pro si am pus parola.
Scriu parola corect, dau ok..si nimic!
Ce ii pot face?
Scuzati categoria.dar am nevoie urgenta de telefon.

2 răspunsuri:
| Elllaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Dupa ce scrii parola trebuie sa apesi butonul de sub butonul de stergere... este un buton cu o sageata... si eu am facut la fel si m-am speriat dar dupa am descuperit si totul a fost ok. sper ca te-am ajutat happy

| LexyXD a răspuns:

Ups. Iti apare cumva ca dupa ce ai incercat de 5 ori parola un cont de google |? Nu ai ce sa faci decat sa te duci cu el la reparat. Pe mine m-a costat 150 lei. Dar. poti sa iti refaci parola ...incearca sa ti-o amintesti sau tine telefonul o zi si-o noapte cu bateria scoasa afara din telefon. Asta il va ''deziorenta'' pe telefon la parola. Este posibil ca ea sa dispara. Funda? :O3