| Didixu a întrebat:

Buna am urgenta nevoie de raspunsuri! Am un telefon Samsung galaxy y si mi-am pus in loc de parola la deblocare un model pe care trebuie sa il ghicesti.Fratele meu a incercat multe modele si nu il mai pot debloca.ce pot sa fac? se poate repara?

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Si cum se incadreaza intrebarea asta in categorie? Sa ghicesc, folosesti telefonul ca jucarie sexuala? Ori te uiti la filme... Ma rog.

| Didixu explică (pentru Nolkyz):

Nu mai doar ca am voiam niste raspunsuri urgente..IDIOTULE!

| Nolkyz a răspuns (pentru Didixu):

Ce chestie, nu mi-as fi dat seama ca ai avea nevoie de raspunsuri urgente... Cum nu mi-am dat seama ca nu vei fi simtit vreo urma de sarcasm. Ma rog, cred ca nu stii care este idiotul aici. Amin.

| stark47 a răspuns:

Se poate.insa dupa 30 de secunde nu ti-a dat din nou posbilitatea de a incerca?! sau intrebarea se siguranta?! daca nu, E SAMSUNG FRATE, e facut sa mearga prost.

| LisaZafre a răspuns:

Esti la rubrica "Dragoste si sex" si tu ne spui de telefoane?

| Andrei_Lascu_1996 a răspuns:

Ar trebui la fiecare 5 incercari esuate sa iti apara o pauza de 30 de secunde...
Uita-te dupa o casuta cu Forgotten Password/Am uitat parola, apasa acolo si baga un mail si parola si cred ca o sa te lase sa schimbi codul de acces...