| qcristi a întrebat:

Am un server de cs si platesc host-ul degeaba ca nu este populat...
Redirecte aprind si 66 de redirecte si degeaba...
Daca se poate sa prin redirecte de linux pe windows (sau macar prin virtual box) va rog sa ma ajutati...

Sau

Sa imi instalez linux chiar daca nu stiu sa umblu mai deloc pe el? [daca da va rog sa imi lasati link-uri cu download linux (nu conteaza daca ubtunu sau alte versiuni) si instructiuni]

3 răspunsuri:
| youangeldevil a răspuns:

Deci, ca sa il populezi aduti in primul rand cateva persoane pe el si da admine pe ore, redirecte si playeri adusiwinking asa o sa ii inmultestiwinking

| qcristi explică (pentru youangeldevil):

Sunt peste 15 care au admin (dar cum pe ore?)
si mai mereu sunt decat 4 intrati...
toti adminii avem la status la Y! M serverul si dam massuri
si mai mereu sunt aproape de 60-70 de redirecte aprinse in fiecare zi...
si este si in comunitate dar degeaba

| yoyomo a răspuns:

Eu am linux si te pot ajuta