| bartaioanamaria a întrebat:

Am un telefon samsung galaxy gt-s5570 si vreau sa descarc poze de pe el, nu stiu cum sa fac.Pana acum intram in depanare usb si le puteam descarca, dar acum imi spune ceva de memoria de masa ca este activa sau asa ceva si nu mai pot descarca poze.Va rog daca stiti sa imi spuneti cum trebuie sa fac.Va multumesc

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde sa le descarci? In calculator.Pe alt telefon.Am telefon ca al tau dar nu inteleg bine intrebarea.

| darrio2007 a răspuns:

In calculator cu cablu de date si cu Samsung Kies.(program descarcat de pe net). Fara el nu poti transfera nimic. Sper ca te-am ajutat.Astept mesaj pe privat daca mai vrei lamuriri.