| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut-o pe fata de care imi place cu prietenul ei, deci nu ma bag ca nu sunt genul. Dar cred ca ea stie ca imi place de ea si intra in vorba cu mine cand are ocazia, rade la ceea ce spun, chiar daca nu o spun cu iz de gluma. Se aseaza la ora langa mine cand vede ca este liber. Ce sa fac? Imi vine sa o invit in oras dar chiar nu sunt genul care sa se bage la o fata care e intr-o relatie, plus ca poate ca intra in vorba cu mine din pura coincidenta. Ce spuneti?

3 răspunsuri:
| Nicux1 a răspuns:

Daca in lumea asta ar fi 3 000 000 000 de femei si 3 000 000 001 barbati dintre care cel 1 un plus esti tu, restul de 3 000 000 000 de barbati sunt in relatie cu celelalte 3 000 000 000 de femei, atunci tu ai muri virgin?

| maidatendragosteamea a răspuns:

Eu zic ca- i cu#@alaughing Sincer... Gandeste- te ca, poate, vei fi cu ea si ea se va comporta cu alt baiat la fel ca in situatia ta. Ti- ar conveni?
Plus ca prietenul ei nu va fi prea incanta si, eventual, iti mai iei si o mama de bataie pentru o usuratica.
Nu te mai cobori la nivele asa de josnice. Bafta!

| vladutionutchiric a răspuns:

Eu spun să te bagi pe ea dar mai întâi trebuie să o cunoști după acționezi ok?
După o săptămână o poți invita in oraș bine? Și ține-i locul cald când e liber rolling on the floor Fundă?