| AntoniaLove1234 a întrebat:

am un baiat in clasa pe care il plac foarte mult,si nu stiu daca ma place,ati putea sa imi ziceti ce semne imi da ca ma place sau ce comportament ar trebui sa aiba daca chiar ii place de mine? eu cred ca ma place cat de cat,pentru ca in pauze intra in vorba cu mine,eu cand mai stau in banca si imi scriu ceva,vine si se aseaza langa mine si intra in vorba cu mine,stiti voi, etc. Deci voi cerdeti ca ma place? dau fundita celui mai bun raspuns :*

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Deocamdata pare ca te simpatizeaza daca vrea sa vorbeasca cu tine mai des. De aici si pana la sentimente mai este ceva drum.

| minnie98 a răspuns:

Eu cred ca te place invita-l sa va faceti tema impreuna sau sa iesiti la un suc ceva.succes :*