| Naaughty a întrebat:

Am visat ca eram intr-o locuinta mare(parea ca un palat, atmosfera era de club) si m-a intampinat cineva in roba rosie spunandu-mi sa intru, mi-a fost frica, i-am spus ca nu, ca aici nu e de mine, aveam senzatia ca particip la un ritual. Am intrat in cele din urma. Erau multi oameni, se miscau de colo colo, cam 70% dintre ei erau imbracati intr-o roba rosie, iar restul erau imbracati asa cum se imbraca lumea demult (corset, camasa alba cu maneci mari). La unii dintre cei cu roba nu se vedea fata.
Acolo m-am intalnit cu 2 persoane care in viata reala nu le stiu absolut deloc, am facut demult cunostinta prin intermediul cuiva si atat.Le-am intrebat ce faceti aici. Mi-au raspuns ca s-au angajat aici.
A venit la mine cineva imbracat in roba rosie si m-a intrebat daca nu vreau si eu sa fiu asa cu roba ca ei. L-am intrebat daca crede in Dumnezeu. Nu mi-a raspuns. astepta un raspuns la ce m-a intrebat. Intr-un final i-am spus nu.

Ce semnificatie are visul?

6 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Visele pentru mine nu au nicio importanata.Nu le acorda atentie nu are rost sa cauti sa-ti explici lucruri care nu au nicio tangenta cu realitatea.Ai visat si atat. Oricum peste 2-3 zile o sa-l uiti mai mult ca sigur

| Naaughty explică (pentru elyfel):

Cam prost tu asa. dar e OK! fa ce stii tu, nu imbolnavi si pe altii cu prostiile tale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Naaughty):

De ce faci pe ala prost cand tu esti asa? cauti sinificatia acolo unde nu e, dar la un iq de primata la aia te astepti, vezi pe dzeu pe paine si incepti sa faci plecaciuni, asa si cu visele.

| elyfel a răspuns (pentru Naaughty):

Eu traiesc cu picioarle pe pamant de ce sa dau importanta unora chestii care probabil nu se vor intampla niciodata.Si sa stii ca sunt fata si te rog sa nu mi insulti parerea.tu ai vrut un raspuns si ai primit in functie de intrebare.Ce crezi ca e cineva cititor in stele care sa-ti explice ce inseamna visul tau? Tu ai vrut raspuns si ai primit O seara buna

| Naaughty explică (pentru anonim_4396):

Bine boss. invatam sa scriem si noi totusi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Naaughty):

Vai "boss" nu te credeam si cocalar. mai "boss"