| anonim_4396 a întrebat:

Am yahoo messenger 11.5 si cand imi trimite cineva muzica, nu imi apare ce imi trimite. Am reinstalat messu de vreo 3 ori, dar degeaba.
P.S: Sa nu imi spuneti de genu: sa ti-le trimita pe mail, ca eu nu vreau pe mail
CE POT FACE? URGEEEEEEEEEEEEENT!

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Frate am vazut pe TPU la persoane care au probleme cu mesul asta de m-am plictisit.Am avut si eu messenger 11.5 si ca toata lumea si eu am avut probleme cu el mie imi zicea ca nu e conectat internetul deci sfatul meu cum le-am zis la multi altii scapa de el stergel, fai vantlaughing si descarcati un mess normal nu o sa ai nici o problema cu el eu asa am facut si de atunci nu am nici o problema cu el deci fa si tu la felwinking
A si inca ceva daca obisnuiesti sa iei poze melodii si altele prin mess sa ai grija chiar daca cineva iti trimite ceva prin mes si nu are virus prin mes poti sa iei virusi.Eu de curand mi-am facut calculatorul dar l-am vut stricat din cauza ca am luat virus prin mess.
Deci incearca sa nu mai iei nicic prin mess ok!
Bafta.