| Mădă0611 a întrebat:

Answear e outlet, asa-i?

Pe site nu vad sa scrie. V-ati cumparat ceva de acolo? Avea defecte?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://www.katynel.com/comanda-answear-romania/
https://parerimagazin.ro/pareri/answear-ro/

eu unu nu as cumpara in vechi online, nu stiu cum arata pe mine, nu le simt, mai bine offline

| Mădă0611 explică (pentru RAY):

Alba e mic, sunt putine magazine si cam aceleasi chestii, in afara de Mall, unde nu vreau sa merg. Pe net gasesc ce vreau, dar la astea outlet e cam riscant; pot fi modele vechi, ceea ce e ok din partea mea la cum e moda laughing, dar pot avea defecte, vizibile sau deranjante. Un singur produs mi-am luat de pe Answear si dupa un timp am vazut ca mai avea putin si se rupea intr-un loc, niste papuci care la Deichmann sunt 299, si eu i-am luat mai ieftin. Problema era la siret, dar am rezolvat-o. Produsele sunt originale. Ma interesa daca si-a mai luat cineva si a observat defecte, sa stiu daca sa imi mai cumpar. big grin

| RAY a răspuns (pentru Mădă0611):

Vrei sa ai o siguranta mady, nu uita ca si asta e o credinta,, eu unu cumpar cei mai scump asa scap de frica

| Mădă0611 explică (pentru RAY):

Eu cum ce-mi place de la brand-uri cunoscute, ca alea folosesc materiale de calitate, dar daca e prea scump, nu iau. De exemplu pe incaltaminte dau cel mult 300 de lei, si asta daca-s ceva tip gheata sau chiar chete sau cizme. Pe o geaca merge tot atat. Hanorac, ca imi place sa port, daca e gros merge pana in 150 de lei, nu mai mult, ca le spal des si le stric.