| Psihiatra a întrebat:

Anul acesta sunt ajutor de organizator si fac parte dintn juriu la o petrecere de halloween si nu stiu in ce sa maimbrac straight face. Idei? Sa nu fie linkuri de cumparat costume de milioanewinking. Ceva ce as putea improviza(se accepta putine accesorii)MS:*

2 răspunsuri:
| greenapple a răspuns:

Cauta o pereche de colanti negrii si un corset negru sau alb niste cizme cu toc mic sau niste pantofi.
rapul onduleazatil
machiazate cu negru si buzele rosii
si gata esti o diavolita
sau cum m-am imbracat eu anul trecut
o fusta rosie scurta si umflata
un fel de corset cu burete putin mai decoltat,
pantofi negrii
un lant rosu inimioara
parul desprins

| silvermisst a răspuns:

Pai poti sa iti confectionezi o rochie de vrajitoare si sa iti cumperi o peruca verde!