| stefiiii3 a întrebat:

Anul trecut nu era asa nasol sa stau aici, dar acum sunt dezamagita. Unde sunt oamenii ce au nevoie de un raspuns la o intrebare care altcineva din jur nu-i poate raspunde? Unde sunt intrebarile stupide la care tot aveai ce sa raspunzi? Unde sunt intrebarile acelea despre starea economica a Romaniei? Sau despre educatia din Romania?
Tot felul de intrebari stupide si cu tenta sexuala.
Unde sunt oamenii ce isi faceau treaba in privinta asta?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu unul am crescut, nu mai am atât timp pentru asta. Sunt chestiuni mai importante pe care îmi focalizez timpul.

| stefiiii3 explică (pentru T0T):

Te inteleg, nu am o problema neaparat cu adminii.

| mentholinks a răspuns:

Pai in ultimul timp se sterg o gramada de intrebari, se cenzureaza din ce in ce mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TOT asta isi pierde vremea cu raspunsuri aiurea adresate unora pe care nu ii intereseaza deloc ce crede.

TPU este un site pe care doar iti pierzi vremea. In trecut mai erau utilizatori de calitate, acum sunt foooarte rari.

| stefiiii3 explică (pentru anonim_4396):

Fiecare pe treaba lui, nu am venit sa judec o persoana anume.
Stiu, si faza trista este ca site-ul avea un viitor bun, noi il stricam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru oamenii care au nevoie de raspunsuri se rezolva cu un search pe google. Oricum TPU nu este o sursa credibila.
Parca nu stiai de cand ai pus intrebarea ca este un site de 2 lei... De ce ai mai pus-o? Scrie direct celor responsabili.