| Drums a întrebat:

Anunt important:
userul OoO_soul_OoO este acelasi cu "miha" unul pune o intrebare celalat raspunde si primeste fundita.nu va obositi sa raspundeti la intrebarile acestei persoane pentru ca ea ia acest site ca pe o joak etc. sper sa ascultati sfatul meu si este foarte urat ceea ce face... voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Asemenea persoane ar trebui trecute la utilizatori suspendaţi. Nu e corect pentru că unele persoane chiar se chinuie să răspundă. Scrie-i un mesaj Ralucăi cu problema ta sau ai în dreapta sus contact. Au mai fost persoane suspendate pentru asemenea lucruri.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca este asa trebuie anuntata Raluca la"contact" si o sa-i suspende ambele conturi!

| darrio2007 a răspuns:

Bine ca ai anuntat.Trebuiesc suspendati acesti useri.

| Catalion a răspuns:

Au mai fost utilizatori care au facut asa si au fost prinsi. Mai bine anunta adminul site-ului prin intermediul CONTACT din coltul din dreapta sus.

| AnaMaria42312 a răspuns:

Ce nesimtire. Sa ii fie rusine. Pacat ca sunt persoane care cred ca TPU e doar un joc. Spune-i si Ralucai ce a facut.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai dar bine ca ne-ai spus, nici nu mai raspund, mai ales daca nu da fundita rolling eyes
App tu dai fundita?batting eyelashes