| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi bine ca Imnul national sa fie cantat in scoli,dimineata, la inceputul orelor?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Noi asa faceam in clasa 1 si a 2 a...e bine intr-un fel pentru ca le insufla copiilor dragostea de tara si invata imnul, dar dupa scoala primara nu mi se mai pare asa necesar...

| єχcєєℓ a răspuns:

La noi deja se face astastraight face
De când au băgat radio în școală la finalul orelor de dimneață numai *Deșteaptă-te române*auzi...

| Dolyta a răspuns:

Ar fi aiurea, ca nu ne foloseste noua sa il cantam si in fiecare dimineata, dar ar fi mai mult amuzament zic eu.

| nowar a răspuns:

Eu nu prea ai vad rostul, ce se intampla daca vom canta in fiecare dimineata inainte de ore, imnul national? Da ' ce suntem pe stadion aici?straight face

| Karlitta a răspuns:

Cum sa nu! Ca mie dimineata numai de cantat imi arde mie.Tot ce-ai auzi din gura mea ar fi "bagamias ****.n gatu vostru de retarzi".