| MistarGoGu a întrebat:

Ar putea castiga Romania mai BINE din turism DACA nu am construi haotic si umple de betoane stațiuni ca Poiana Bv, Bran, Mamaia! Cum va par aceste stațiuni azi?
Constanta era acu un an brazdata in toiul verii de santuri! Urat!
Ce alte stațiuni vi se par MUTILATE de " turism industrial "?

2 răspunsuri:
| IlincaForever a răspuns:

Eu cred ca tara ar avea mai mult de castigat prin Sfinte Biserici!

| Holiday a răspuns (pentru IlincaForever):

laughing Misticismul nu a facut pe nimeni inteligent. In schimb, a tampit pe multi.