| anonim_4396 a întrebat:

Artefact vechi de milioane de ani cu origini necunoscute.ce parere aveti despre obiectul gasit? mai fiind si altele de-a lungul timpului, ce credeti despre pamant si despre cei ce au locuit pi el?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu prea reusesc sa pricep care-i legatura dintre artefact si aia care traiesc pE pamant.
In rest, toate bune si, la vara, cald!

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca era citat?
Pai, ala care scrie site-ul la Antena e un analfabet beat! Cine crezi tu ca pricepe ce zice el acolo?
In plus, cand citezi de undeva, dai si locul/autorul din care citezi, plus ca pui citatul intre ghilimele!
P-asta o stiai?