| amykool a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy young? ce culoare credeti ca ar trebui sa-mi iau alb sau albastru avand in vedere ca eu am auzit ca telefoanele albe se galbejesc de-a lungul timpului. Este adevarat? si poti instala orice joc pe el? inclusiv subway surfer si temple run?

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Ia-l cu incredere.Are un design dragut, camera bunicica, procesor bun.Parerea mea e sa-l iei alb, se potriveste mult mai bine unei fete decat albastru.Impreuna cu o folie de protectie pe display si o husa de protectie te poate tine si ani.