| April27 a întrebat:

As avea nevoie neaparat de un nume pentru youtube nu merge nici unulsad

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Ştiu cum e când îţi faci cont pe Youtube. Şi eu m-am chinuit cred că jumătate de oră până mi-a mers un nume.Caută un cuvânt, care vrei tu şi pune-i o terminaţie mai ciudată la sfârşit.Eu de exemplu pe Youtube mă numesc Badhouseify laughing. Badhouse + ify laughing.

1 răspuns:
| adi4ever a răspuns:

Stiu ma exasperat si pe mine cand am stat sa-l creez si pana la urma mi-a venit ceva in minte eu am numele de cont:sinpadureacualune