| gigiro a întrebat:

As avea o curiozitate :care sunt grijile si problemele voastre cele mai mari in acest moment? Ce va deranjeaza, ce va supara cel mai mult? Sunt intr-o faza proasta, ma uit la tv si vad ca toata lumea (aproape) e fericita.Sa nu raspundeti scoala, asta o stiu si eu.Eu nu reusesc in acest moment sa descifrez ce ma nemultumeste.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Ma crezi ca nici eu nu stiu ce naibii am?
stiu doar ca vesnic am o tristete si o stare proasta.
cum e ziua de azi. e si frig pe-aici. f nasol.
sunt niste lucruri pe care al naibii daca le inteleg si decat sa insist si sa iasa un mare nimic, las lucrurile asa.
am probleme cu parintii, cu banii cu bunica cu sanatatea.
si in plus nu ma recunosc pe mine. mi se pare ca`s asa de...falsa.ca atunci cand vorbesc nu`s eu.gandesc ceva si zic altceva.
gandesc intr-un mod si ma exprim altfel.si am atata de pierdut. mi-a zis multe lume dar acum vad si eu.
nici eu nu prea imi dau seama ce ma nemultumeste.stiu doar ca sunt tare abatuta.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mentalitatea mea.Si ma intreb de ce nu pot fi si eu multumita sau macar sa mimez ca as fi

| Malvina24 a răspuns:

Mi-e cam frica de ceea ce va urma, adica toti profii ne avertizeaza ca in anul acesta(clasa a -12-a)va fi greu. Vreau sa ma mobilizez sa iau note mari si sa nu dezamagesc pe nimeni si ma sperie gandul ca poate n-am sa reusesc.In rest imi e dor de iubitul meu care e in Ungaria dar care se intoarce cel tarziu maine dupa-masa.

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt salariata, am doi copii si un salariu de mizerie. Cam ce crezi ca ma nemultumeste si ma ingrijoreaza avand in vedere criza actuala? Nu-mi doresc altceva decat sa fim sanatosi si sa am ce le da copiilor mei de mancare.