| aurel2017 a întrebat:

Am 23 de ani si nu cunosc ceasul analogic, nu reusesc nici cum sa ii dau de capat oricat m-as uita la el si as incerca sa il descifrez, de asemenea nici tabla inmultiriii, impartirii, adunarea, scaderea nu prea le stiu. Adica la numere mai mici ma mai descurc, dar deja cand e cu numere mai mari e mai complicat. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa cauti pe net cum sa inveti ceasul (tutoriale pentru copii), iar cu tabla inmultirii... Ai terminat cumva scaoal? Nu cred ca ai putea sa treci de clasa a 5-a fara tabla inmultirii sau adunare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scoala*