| xZuZu a întrebat:

As avea o intrebare pentru fetebatting eyelashes Am 14 ani, aproximativ 1, 60m, 46 kg, dar in comparatie cu colegele mele... pot spune ca nu sunt atat de dezvoltata whistling aproape deloclaughing Imi puteti spune de ce?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu te ingrijora, fiecare fata se dezvolta in mod diferit, asta nu te face mai putin frumoasa sau desteapta. O sa te "dezvolti" si tu la timpul potrivit, mai e timp.

| eXpreSSss a răspuns:

Eu fac exceptie de la regula tongue. Ai 14 ani... ast aspune tot, unele fete se dezvolta mai rapid altele mai greu. pana la 18, 19 ani ai tot timpulwinking